Eleganckie i wyszukane dobro w Twoim zasięgu

Wybierz swoje Valiryo

Valiryo został zaprojektowany tak, aby łatwo mieścił się w Twojej łazience. Jest to urządzenie dyskretne i eleganckie, z szybką i łatwą instalacją, nawet wewnątrz płyty prysznica, ponieważ Valiryo jest wodoodporny.

Dostępne kolory:

Czarny Matowy

Biały Matowy

Galeria

Charakterystyka

OPATENTOWANA TECHNOLOGIA

Opracowana przez zespół Valiryo, technologia ta jest jedyną na rynku, która gwarantuje jednorodny przepływ powietrza i temperaturę we wszystkich otworach wentylacyjnych od stóp do głów.

KONSERWACJA

Valiryo nie wymaga konserwacji ani specjalnych produktów do czyszczenia. Nie wymaga wymiany filtra ani niczego w tym stylu.

REGULOWANA PRĘDKOŚĆ POWIETRZA I TEMPERATURY

Valiryo zapewnia przepływ powietrza do 69,8 ℉ więcej niż temperatura pokojowa. Możesz wybierać spośród 16 różnych kombinacji prędkości i temperatury powietrza.

RÓŻNE KOLORY

Mamy różne kolory i tekstury dostępne dla naszych klientów. Naszym celem jest ułatwienie instalacji Valiryo w każdej atmosferze. Valiryo można również dostosować w zależności od liczby nabytych sztuk.

100% ODPORNOŚCI NA WODĘ I BAKTERIE
BARDZO TRWAŁE KOMPONENTY

Valiryo może być instalowany w kabinie prysznicowej bez żadnych problemów i z całkowitym bezpieczeństwem, ponieważ jest chroniony przed dostępem wody do urządzenia. Międzynarodowy znak ochronny Valiryo (kod IP) to IP56. Poza tym Valiryo jest produkowany z materiałów, które pozwalają na jego publiczne użytkowanie, ponieważ są bardzo odporne. Ponadto Valiryo jest odporny na bakterie i bardzo higieniczny.

CZUJNIK ZBLIŻENIOWY DLA CAŁKOWITEJ AUTONOMII

Możesz użyć Valiryo w trybie automatycznym. W ten sposób Valiryo włącza się i wyłącza automatycznie, aby uczynić go jeszcze wygodniejszym dla Ciebie.

JEDNORODNE I WYDAJNE DOŚWIADCZENIE SUSZENIA

Dzięki 23 otworom wentylacyjnym Valiryo zapewnia jednorodne i wydajne suszenie. Będziesz wysychać, gdy będziesz cieszyć się relaksującym doświadczeniem Valiryo.

PRAKTYCZNY

Zostawisz swój prysznic całkowicie suchy.

ZDROWY

More hidrated and smoother skin, as you will be avoiding the friction drying with your towel.

HIGIENICZNY

Zabezpiecz swoje ciało przed wszystkimi bakteriami i drobnoustrojami, które pozostają w ręcznikach. Poza tym Valiryo ma działanie przeciwbakteryjne.

EKOLOGICZNY

Produkt przyjazny dla środowiska, ponieważ oszczędza energię i wodę potrzebną do umycia i wysuszenia ręczników.

POMOCNY

Szczególnie polecany dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej i poważnych problemach skórnych.

Specyfikacja techniczna

 • Napięcie sieciowe :220-240 V, 50-60 Hz
 • Natężenie prądu: :12 A
 • Wymiary: 85.83 x 11.61 x 1.10 in
 • Masa: 21.61 lb
 • Podniesienie temperatury powyżej temperatury otoczenia : do 21 0C
 • Wahania temperatury i prędkość pomiędzy górnym i dolnym dyfuzorem: < 2 %
 • Czas suszenia: < 2-5 minut
 • Montaż: ściana / narożnik
 • Ochrona cieplna silnika: Wyłączanie urządzenia 240 V 155 ± 5 0C
 • Ochrona cieplna grzałki: Wyłączanie urządzenia 240 V 105 ± 5 0C
 • Stopień ochrony: IP35

Wymiary

Montaż na ścianie

Montaż na narożniku

Technologia

Stopień ochrony IP 56 gwarantuje ochronę przed dostępem do niezabezpieczonych części przy użyciu drutu, ochronę przed pyłem oraz ochronę urządzenia przed strugą wody o intensywności 100l/min laną z każdej strony.

Montaż i gwarancja

Suszarkę do całego ciała Valiryo® można łatwo i bezpiecznie zamontować w kabinie prysznicowej. Budowa urządzenia pozwala na montaż zarówno na ścianie, jak także w narożniku, bez ograniczenia przepływu powietrza.

Kolumna susząca Valirayo® zaopatrzona jest w powłokę antybakteryjną, która gwarantuje optymalne właściwości higieniczne i czystość w miejscu o dużej wilgotności.

Suszarka do całego ciała Valiryo® nie wymaga konserwacji. Producent zapewnia 2-letnią gwarancję obejmującą obsługę serwisową na terenie całego kraju.