Nie zawsze musimy godzić się ze stanem faktycznym
czasami istnieje lepsze rozwiązanie - VALIRYO
Spektakularna innowacja w nowoczesnej łazience

Szanowni Klienci!

Na wstępnie pragnę opowiedzieć Państwu o naszym zaangażowaniu, jak również radości i entuzjazmie nieustannie towarzyszącym nam w pracy. Od chwili wprowadzenia na rynek naszego produktu – suszarki do całego ciała Valiryo®, otrzymaliśmy od Państwa wiele pochwał, jak również słowa zachęty, rekomendacje i… zlecenia. Nic nie cieszy nas bardziej, jak otrzymanie nowego zamówienia od klienta, który już wcześniej obdarzył nas swoim zaufaniem. Liczba naszych stałych klientów z różnych zakątków świata stale się powiększa. Szczycimy się tym, że nasze produkty znalazły uznanie w Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Francji, Niemczech, Włoszech, Brazylii, Nowej Zelandii, Australii oraz Stanach Zjednoczonych. Coraz więcej hoteli, centrów sportowych i basenów, klubów fitness oraz gospodarstw domowych korzysta z naszych suszarek Valiryo®, tym samym doceniając nowatorskie i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do osuszania ciała dostępne aktualnie na rynku. Suszarka Valiryo® umożliwia przyjemnie ciepłe osuszenie całego ciała, stanowiąc jednocześnie znacząca oszczędność w aspekcie zużycia wody i energii elektrycznej.

Dobre przyjęcie przez Państwa naszego produktu utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy się na właściwej drodze oraz stanowi silną motywację do dalszego rozwijania naszego przedsiębiorstwa. Działalność naszej firmy postrzegamy jako nasz wkład w świadome korzystanie ze środowiska naturalnego. W szczególności mamy na uwadze zapewnienie przyszłości naszej planecie, uczynienie życia na niej przyjemnym i przyjaznym dla wszystkich istot.

Używając suszarki do całego ciała Valiryo®, unikamy stosowania ręczników, a więc konieczności ich późniejszego prania. Pranie przy użyciu detergentów zanieczyszcza wody gruntowe, a dodatkowo trwoniona jest energia elektryczna.

Wprowadzenie na rynek suszarki do całego ciała Valiryo® w 2014 roku to wielkie emocje. Nareszcie urzeczywistniło się nasze największe marzenie. To powód naszej radości i satysfakcji. Od tamtej pory trwamy przy swoim pomyśle i konsekwentnie dążymy do celu. Wydajemy wojnę osuszaniu ciała ręcznikami. Pragniemy, aby Valiryo® całkowicie zastąpiło tradycyjne ręczniki. Nie ustaniemy w naszych wysiłkach dopóki w każdym miejscu na świecie obok prysznica nie zobaczymy suszarki Valiryo®. Ten cel jest naszym wyzwaniem, naszą nadzieją i naszym marzeniem. Jest istotą naszej działalności.

Potrzebujemy Państwa wsparcia aby zrealizować to zadanie. Rozwijamy się dla Was i dzięki Wam. Wspólnie możemy rozwijać świadomość ekologiczną i upowszechniać suszarki Valiryo®. Dziękujemy Wam wszystkim! Dziękujemy za to, że jesteście w rodzinie Valiryo® od samego początku. Dziękujemy za Państwa poszukiwania sposobów ochrony naszego środowiska naturalnego.

Ion Esandi
DYREKTOR GENERALNY

Nasz zespół